Jako fotograf z dużym doświadczeniem posiadam szeroką ofertę, od reportaży ślubnych po sesje stylizowane. Wykonuję również sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne, lifestylowe i portretowe oraz sesje modowe i biznesowe. Mieszkam w Warszawie, ale chętnie pracuje na terenie całego kraju i po za granicami. Jeśli chcieliby Państwo dokładnie zapoznać się z moją ofertę i cennikiem zapraszam do kontaktu. Przywiązuje wielką wagę do oprawy moich zdjęć dlatego staram się aby była wyjątkowa. Dbam o szczegóły przy tworzeniu fotoksiążek i fotoalbumów, które oddaje. Staram się, żeby były piękne i ponadczasowe. Pragnę w pełni sprostać waszym oczekiwaniom, dlatego to Wy decydujecie o wyborze zdjęć do albumu, kolorze oprawy czy innych dodatkach.

Co mnie wyróżnia:

  • kreatywne spojrzenie dostosowane do waszych preferencji i potrzeb
  • doświadczenie i dyskrecja podczas pracy
  • pełne profesjonalizm i duże zaangażowanie
  • praca w miłej atmosferze
  • dbałość o detale, na poziomie powstawania zdjęć jak również na etapie obróbki graficznej
  • profesjonalny sprzęt

Fotografia ślubna: ślub to wyjątkowe wydarzenie, do którego pary często wracają pamięcią. Pomogą w tym misternie tworzone opowieści fotograficzne, do których wstępem może być sesja narzeczeńska.  Kolejne rozdziały poprowadzą Państwa przez przygotowania, ceremonię zaślubin, przyjęcie weselne, aż do pomysłowego pleneru. Moim wyzwaniem jest fotografowanie ulotnych emocji, spojrzeń, uśmiechów. To właśnie takie fotografie przywołują wspomnienia i po latach przypominając o wyjątkowości tego pięknego dnia ,stają się bezcenne.

Fotografia rodzinna: Tu liczy się przede wszystkim  naturalność i rodzinna atmosfera, tak by nie czuli się Państwo skrępowani obecnością fotografa. Znajduję wspólny język z dziećmi, więc praca z nimi nie sprawia mi większych kłopotów. Szukam ciekawych ujęć, odpowiedniego światła i magicznych plenerów, tak by z sentymentem wracali Państwo do zdjęć, które będą naszym wspólnym dziełem.

Fotografia portretowa:  jest dla mnie wielkim wyzwaniem. Staram się pokazać na niej nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także cechy osobowości, emocje. Portret to przede wszystkim interakcja z fotografowaną osobą. Od niej zależy sukces.

Fotografia eventowa: Chrzciny, komunie, rocznice, jubileusze, baby shower- wszystkie wydarzenia, które chcieliby Państwo zatrzymać w pamięci na dłużej. Tu także liczy się dla mnie estetyka, ciekawe ujęcie i pokazanie emocji.

Fotografia sceniczna: to specjalny rodzaj fotografii, które wykonuję. Fotografuję artystów podczas koncertów, zwłaszcza koncertów jazzowych, które uwielbiam. Uwieczniałem także występy kabaretowe, gale oraz koncerty plenerowe.

Fotografia biznesowa i produktowa: Powszechnie wiadomo, że dobre zdjęcia są dźwignią handlu. Zapraszam Państwa do współpracy przy fotografowaniu zespołu, wnętrz czy oferowanych towarów. Niebanalne zdjęcia przyciągną uwagę klientów do folderów i stron internetowych Państwa firmy. Ponadto oferuję montaż i produkcję.