Witam!

Kiedy zaczęła się moja przygoda z fotografią? Miałem wtedy 12 lat i zawsze fascynował mnie aparat taty, który był schowany w szafie.
KIEV 4 – to nim zrobiłem pierwsze zdjęcie a potem wywołałem je w łazience przerobionej na ciemnie. Od tamtych chwil aparat towarzyszy mi już nieustannie. Zaczynałem robiąc zdjęcia na kliszach, potem w JPG a teraz robię RAWY.
Zanim jednak stałem się fotografem pracowałem jako informatyk, w wojsku 🙂
Pewnego zimowego dnia trafiłem na afisz koncertu jazzowego. Postanowiłem się wybrać na koncert zabierając ze sobą aparat. W ten sposób połączyłem swoje dwie największe pasje, miłość do fotografii i jazzu. Szybko okazało się,że moje zdjęcia zdobyły uznanie w środowisku jazzowym i zacząłem dokumentować wydarzenia kulturalne organizowane przez Jazz Klub Kosz oraz Urząd Miasta w Zamościu.
Fotografia zawładnęła moim życiem, oprócz wydarzeń kulturalnych i różnego rodzaju eventów miałem co raz więcej przyjemności tworzenia  reportaży ślubnych i sesje portretowych.
Pracując w wojsku zdałem egzamin do Studium Instruktorów Fotografii i Technik Audiowizualnych w Ministerstwie Kultury. Od tego momentu zacząłem zajmować się dokumentowaniem działań na poligonach, ćwiczeniach oraz treningach. W mgnieniu oka stałem się instruktorem i wykładowcą na warsztatach i plenerach organizowanych przez Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Przyszedł w moim życiu moment na organizowanie projektów autorskich związanych z fotografią i jej nauką. Współpracując z Centrum Wolontariatu w Lublinie zorganizowałem warsztaty dla młodzieży wykluczonej społecznie, które odniósł sukces i zdobył uznanie wśród podopiecznych, wychowawców oraz środowiska fotograficznego.
Zrobiłem kolejny krok zaczynając pracę jako wykładowca w Akademii Fotografii w Warszawie. Gdzie obecnie prowadzę zajęcia od podstaw fotografii po przez pracę w studio, fotografię portretową, fotoreportaż, fotografię ślubną a kończąc na fotografii analogowej i pracy w ciemni.

Moje życie to fotografia, ludzie, kawa i muzyka, szczególnie jazz. Fotografując zawsze stawiam na ludzi, emocję i naturalność. Lubię opowiadać historię za pomocą obrazów, która wzrusza, wywołuje uśmiech, zaskakuje. Podczas reportażu pracuję dyskretnie ale blisko Was obserwując to co się dzieje, by nic co ważne nie umknęło mojej uwadze.

Lata doświadczeń sprawiły, że jestem czujny i skuteczny a czasem nawet przewidujący w fotografowaniu historii, które zmieniają się w szybkim tempie.

A tera to co lubię czyli kawa – dla mnie to niesamowity smak i aromat, uwielbiam dobrą kawę, szczególnie przy dźwiękach muzyki i to jazzowej.
Magicznym miejscem gdzie smakuje szczególnie dobrze jest mój dom na wsi u bram Roztocza. Kiedy mam tylko wolną chwile wracam tam, żeby zasmakować kawy w ogrodzie i posłuchać ulubionych płyt.

Dla mnie JAZZ to nie tylko muzyka płynąca z głośników ale też koncerty, które uwielbiam fotografować pokazując emocje jakie wywołuje i muzyków.

Mieszkam obecnie w Warszawie, ale chętnie pracuje na terenie całego kraju i poza granicami.